MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14908232

nr 1490 8232

Skänk

Skänk 1800-tal mahogny/valnöt. Bredd: 105. Djup: 52 cm, höjd: 103 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:07:21

18/9 22:03:27 1      Vinnande bud